MLADA MAJKA SINOĆ PRONAĐENA MRTVA: Region potresla vest o smrti Anđele iz Banje Luke - Ostavila dete kod bake i deke, pa nestala
ANĐELA Maksimović (28) iz Banjaluke nestala je juče rano ujutru, a njeno telo pronađeno je u večernjim satima.

Foto: Facebook
Za sada nije poznato šta je uzrok smrti, a ono što je potreslo javnost jeste činjenica da je, pre nego što je otišla od kuće, dete ostavila kod bake i deke.
Kako su njeni poznanici juče ispričali, Anđela se oko 9 sati odvezla prema naselju Saračica.
U trenutku nestanka ona je vozila zlatno-sivi "pežo" registarskih oznaka J78-A-871.
Prijatelji i porodica su prijavili nestanak policiji,nakon čega je započeta potraga za nestalom ženom.
Njeno telo je, kako su pisali mediji, pronađeno juče u večernjim satima.
(Blic)
BONUS VIDEO:
PRIČE IZ HRONIKE: Jelena Drndarević - Po internetu dele i silovanja

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)