AKCIJA "ROLEKS": Petoro uhapšenih zbog organizovanog kriminala predato Tužilaštvu BiH
TUŽILAŠTVU BiH predato je pet osoba uhapšenih u akciji kodnog naziva "Roleks" zbog organizovanog kriminala.
"PRAVDA" Suda BiH i Tužilaštva BiH pod kontrolom SDA, Foto S. Mišljenović
Operativna akcija u predmetu kodnog naziva "Roleks" realizovana je u saradnji i komunikaciji sa strukturama Evropola, a odnosi se na više osoba osumnjičenih za organizovani kriminal, povezan sa neovlaštenim međunarodnim prometom velikih količina narkotika.
U okviru predmeta sa dokazima iz "Skaja" i "Anom" aplikacija, prikupljeni su dokazi da su osumnjičeni, kao organizovana kriminalna grupa, u periodu od 2019. do 2021. godine, vršili krijumčarenje droge na području BiH, Crne Gore i zemalja regiona.
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)