BRITANCI POPUSTILI POSLE VAPAJA ĆERKE SONJE: Karadžiću, ipak, dali lekove
UPRAVA britanskog zatvora "Vajt" odlučila je da svom pritvoremiku Radovanu Karadžiću dozvoli da primi terapiju, ali tek pošto je satima trpeo nesnosne bolove i nakon što je srpsku javnost o tome alarmirala ćerka prvog predsednika Republike Srpske Sonja Karadžić Jovičević.
Foto Privatna arhiva
Kako Novosti nezvanično saznaju, Karadžić je za sada stabilno I tek bi trebalo da se utvrdi šta je prouzrokovalo nesnosne bolove kojima je bio izložen.
Podsetimo, prvi predsednik Republike Srpske Radovan Karadžić, koji se nalazi u britanskom zatvoru, trpi užasne bolove jer mu nisu dali neophodne lekove niti ima lekarsku pomoć. To je ranije izjavila njegova kćerka Sonja Karadžić Jovičević i istakla da to smatra pokušajem ubistva.
- Danima mi Radovan govori da ima bolove u stomaku i karlici koji se povećavaju. Lekove koje je trebalo da dobije nisu mu dali. Čekao je, pokušavao da dođe do lekara. Nije mi dao da se obratim medijima - rekla je Jovičevićeva.
Ona je istakla da je Radovan danas pozvao u 14.30 časova i da je jedva govori, ali je uspeo da kaže da mu je stomak ogroman od sinoć, da ima užasne bolove i da niko neće da mu pomogne niti da zove lekara.
Preporučujemo
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (1)