GORAN ŠARIĆ O UCENAMA ZAPADA: Dok god Srbi budu čuvali kosovski zavet i slavu, do tada će kosovski zavet i slava čuvati njih
HRVATSKI teolog i istoričar Goran Šarić rekao je da se Republika Srpska uspešno nosi sa stalnim pritiscima i ucenama sa zapada čiji cilj je da bude ukinuta.

Foto: Printskrin Balkan info/ilustracija
- Republika Srpska sa svojim nepokolebljivim stavom, kao jedan mali entitet, već 30 godina prkosi gospodarima sa zapada. Srbi su uspeli da se izbore za Republiku Srpsku i sa stalnim ucenama i diktatima Zapada - rekao je on.
Šarić je rekao da su i u Hrvatskoj svesni da bi ukidanjem Republike Srpske "potonuli" i Hrvati u BiH, koji jedini izlaz vide u Srpskoj i Srbima.
On je rekao da bi Srbi trebalo da se vrate svojoj tradiciji, pravoslavlju i istoriji.
- Dok god Srbi budu čuvali kosovski zavet i slavu, do tad će kosovski zavet i slava čuvati njih. Uz najveće poštovanje za Bošnjake, Hrvate i ostale, Srbi moraju voleti i poštovati svoje i vratiti se svome - poručio je Šarić.
(RTRS)
Preporučujemo

PRIŠTINA U VELIKOM PROBLEMU: Šešelj otkrio šta Amerikanci smeraju na Balkanu
24. 11. 2022. u 17:50

UĆUTKALA FRANCUSKOG OFICIRA: Kako je Milunka Savić dobila paket konjaka
23. 11. 2022. u 18:44

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (0)