NOVA EKSPOZITURA ALTA BANKE U TC DELTA CITY - mesto gde se bankarstvo prilagođava ljudima
ALTA BANKA nastavlja da širi mrežu i jača prisustvo na ključnim lokacijama u zemlji.
Foto: Vladimir Marković
Danas je svečano otvorena nova ekspozitura u jednom od najposećenijih tržnih centara u Beogradu – TC Delta City. Filijala se nalazi u centralnom delu prizemlja, na mestu koje je lako dostupno svim posetiocima.
Poslovnica je osmišljena kao savremeni prostor koji kombinuje funkcionalnost i udobnost, pružajući klijentima brzo, efikasno i personalizovano bankarsko iskustvo. Iniciranjem rada ove poslovnice, ALTA banka dodatno učvršćuje svoju bliskost sa klijentima, kao i strateški cilj da bude prva adresa za sve finansijske potrebe građana i privrede.

- Otvaranjem ekspoziture u Delta City, ALTA banka potvrđuje svoju posvećenost dostupnosti, inovacijama i kvalitetu usluge. Naša misija je da budemo prisutni tamo gde su naši klijenti, u njihovom svakodnevnom okruženju, sa rešenjima koja su brza, pouzdana i prilagođena savremenom načinu života. Verujemo da bankarstvo treba da bude jednostavno, blisko i odgovorno - poručila je dr Una Sikimić, predsednica Izvršnog odbora ALTA banke na svečanom otvaranju nove ekspoziture.

Ekspozitura je dostupna svakog dana od 10 do 22 časa, u skladu sa radnim vremenom tržnog centra. Bilo da je reč o savetovanju, štednji, kreditima, menjačkim poslovima ili svakodnevnim transakcijama – ALTA banka ostaje pouzdan partner u finansijama.

Pored nove filijale u TC Delta City, i vrata ekspoziture u TC Galerija otvorena su svakog dana u nedelji od 10 do 22 sata, dok su ostale poslovnice ALTA banke širom Srbije dostupne radnim danima od 08 do 20 sati, a subotom do 17 časova.
SVE JE ZAVRŠENO, RAKETA "OREŠNIK" STIŽE U OVU ZEMLjU: "Nikome ne pretimo, ovo je odgovor na eskalaciju u regionu"
RUSKI raketni sistem "Orešnik" biće stavljen u borbenu gotovost u Belorusiji u decembru ove godine, saopštila je portparolka predsednika Belorusije Aleksandra Lukašenka, Natalija Ejsmont.
28. 10. 2025. u 19:57
VUČIĆ O PORUCI IZ AMERIKE I NIS-U: E baš vam hvala, dragi partneri, poruku smo razumeli odavno
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić govorio je o pritiscima Sjedinjenih Američkih Država na Srbiju da se u potpunosti eliminiše rusko većinsko vlasništvo u Naftnoj industriji Srbije (NIS).
28. 10. 2025. u 18:18
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (0)