EVROPA PRED NOVIM PROBLEMOM: Soj korone pod skraćenicom B.1.617 se masovno širi
INDIJSKI soj korona virusa sve se više širi, a prema nemačkom ekspertu i političaru Socijaldemokratske partije (SPD) Karlu Lauterbahu, zbog toga bi se Evropa mogla naći pred novim problemom.

Foto AP
Indijski soj pod skraćenicom B.1.617 je opasna kombinacija britanskog i južnoafričkog soja.
Taj soj već je stigao u Evropu i potvrđen je u Velikoj Britaniji.
- Katastrofa se nazire u Indiji. Nova mutacija B1.617 se masivno širi. Pošto ona može zaobići i vakcinalnu zaštitu, Evropu očekuje problem - napisao je Lauterbah na Tviteru.
(Sputnjik)
Preporučujemo

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

ISPOVEST ZA NEVERICU: Usred svadbe u Kraljevu spavala sa sveštenikom - ono što je usledilo još je luđe
ISPOVEST otvara brojna pitanja o granicama morala, slabostima i ljudskoj prirodi. Da li je ona samo žrtva ljubavi ili svesno saučesnik u tuđem grehu?
18. 06. 2025. u 14:33
Komentari (0)