813 SMRTNIH ISHODA: U Nemačkoj 33.777 novoobolelih
U Nemačkoj je u poslednja 24 sata zabeleženo 33.777 novih slučajeva korona virusa, dok je 813 osoba preminulo od posledica ove infekcije, pokazuju danas objavljeni podaci Instituta Robert Koh.
Foto: EPA
Ukupan broj zaraženih time je porastao na 1.439.938, prenosi Rojters.
Od početka pandemije preminulo je 24.938 osoba u Nemačkoj.
U Nemačkoj je u sredu počela primena oštrih mera zaključavanja,a ministar zdravlja Jens Špan najavio je da će već iduće nedelje početi vakcinacija.
Preporučujemo
MERKELOVA INSISTIRA NA TOTALNOM "ZAKLjUČAVANjU": Evo šta predviđaju nove mere u Nemačkoj
13. 12. 2020. u 09:39
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (0)