PONOVO OBOREN CRNI REKORD: Skoro 200 preminulih u jednom danu u Turskoj, više od 30.000 novoregistrovanih
BROJ preminulih od korona virusa u proteklih 24 časa u Turskoj dostigao je crni rekord od 190 smrtnih slučajeva deveti dan zaredom, pokazuju podaci turskog Ministarstva zdravlja.
Foto: EPA
Ukupan broj preminulih od Kovid-19 iznosi 13.936, preneo je Rojters.
Broj novozaraženih od korona virusa porastao je za 30.110, na ukupno 668.957 osoba.
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan najavio je nove restriktivne mere - uvođenje policijskog časa preko nedelje i potpuno "zaključavanje" tokom vikenda, kako bi se sprečilo širenje korona virusa.
Preporučujemo
KORONA OBORILA REKORDE U KRALjEVU: Skoro 250 novozaraženih, preminule dve osobe
01. 12. 2020. u 17:27
NOVI REKORD UMRLIH U AUSTRIJI: Smanjen broj novozaraženih virusom korona
01. 12. 2020. u 16:25
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)