U GRČKOJ 248 NOVIH SLUČAJEVA KORONE: Na ulazu u zemlju otkriveno 19
GRČKA je u sredu prijavila 248 novih slučajeva korona virusa u poslednja 24 sata, uključujući 19 identifikovanih na ulazu u zemlju, saopštila je Nacionalna organizacija za javno zdravlje (EODI).
Foto: D. Pozderović
Ukupan broj obolelih od korona virusa u Grčkoj od izbijanja pandemije iznosi 12.080. Od toga je 2.277 povezano s putovanjem u inostranstvo, a 5.296 s već registrovanim slučajevima.
Pored toga, objavljeno je da su tri osobe umrle u poslednja 24 sata, čime je ukupan broj smrtnih slučajeva porastao na 293.
Preporučujemo
PREVENTIVA SE ISPLATI: Slovenija i Srbija najuspešnije u sprečavanju širenja korone
10. 09. 2020. u 08:10
NEMAČKA UPOZORILA GRAĐANE: Ne idite u Dubrovnik, Korziku, Prag i Ženevu
10. 09. 2020. u 00:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)