MEDVEDEV UPOZORIO: Terorističke organizacije aktivno uključene u ilegalnu migraciju u Rusiji
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev izjavio je danas da su terorističke i ekstremističke organizacije aktivno uključene u ilegalnu migraciju u toj zemlji.

Dmitrij Medvedev, Foto AP
"Nekontrolisana i ilegalna migracija je izuzetno korisna za neprijateljske snage, terorističke i ekstremističke organizacije koje aktivno deluju na ovom području", rekao je Medvedev, prenosi RIA Novosti.
Kako je naveo, migranti mogu da ostanu u Rusiji strogo u skladu sa svojim ugovorima o radu i da napuste zemlju po njihovom isteku.
"Neophodno je da migranti ostanu u našoj zemlji strogo u skladu sa uslovima svog ugovora o radu i da je odmah odu čim završe svoje zadatke", istakao je Medvedev.
Prema njegovim rečima, to će pomoći u sprečavanju sukoba i smanjenju tenzija u društvu, koje su, kako kaže, prilično ozbiljne u tom pogledu.
(Tanjug)
BONUS VIDEO:
Preporučujemo

"OVO ĆE IH SKUPO KOŠTATI": Putin zagrmeo zbog novih antiruskih sankcija
23. 10. 2025. u 18:06


PUTIN NAJAVIO VAŽNU VEST: U 2027. godini može se pojaviti nova karta Rusije
23. 10. 2025. u 17:20

PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59

STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38

SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)