SLUCKI UPOZORAVA: Odgovornost za sve moguće posledice u potpunosti će snositi Vašington i Brisel
ZAPAD mora da shvati da je svojim delovanjem doveo ceo svet u novu „raketnu krizu“, rekao je šef komiteta Državne dume za međunarodne poslove Leonid Slucki.
Foto: Profimedia
- Odgovornost za sve moguće posledice u potpunosti će snositi Vašington i Brisel - rekao je Slucki.
Kao što je Slucki primetio, Sjedinjene Države su bile te koje su poništile međunarodne bezbednosne sporazume, uključujući Sporazum o eliminaciji raketa srednjeg i malog dometa, i gurnule planetu do „najopasnije tačke globalnog sukoba”.
- Pre nego što bude prekasno, Bajdenova administracija, njihovi poslušnici i marionete moraju da prestanu. Niko ne treba da testira snagu Rusije - rekao je on.
Preporučujemo
PUTIN SE OGLASIO: Ruski predsednik otkrio čime je Rusija danas gađala Ukrajinu
21. 11. 2024. u 18:54 >> 19:11
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)