"PRONAĆI ĆU I UNIŠTIĆU IH SVE" Hitno se oglasio Ilon Mask, reagovala i Zaharova
AMERIČKI biznismen Ilon Mask saopštio je putem društvene mreže da će „pronaći i uništiti“ sve one koji ga optužuju za kontakte sa Moskvom.

Profimedia/Novosti ilustracija
Mask poslednjih godina komunicirao sa Rusijom?
Senatori Džek Rid i Džin Šahin naveli su u pismu američkom državnom tužiocu Meriku Garlandu i generalnom inspektoru Pentagona Robertu Storču da bi Mask trebalo da bude pod istragom zbog medijskih tvrdnji da je poslednjih godina komunicirao sa nekoliko visokih ruskih zvaničnika.
Senatori su istakli da Mask, kao direktor kompanije, kontroliše milijarde dolara u ugovorima američke vlade i da njegova potencijalna komunikacija sa Rusijom predstavlja rizik. Oni zbog toga dovode u pitanje njegovu pouzdanost.
- Saznaću ko iznosi ove optužbe i uništiću ih. Oni su samo marionete. Ko je zapravo ovo napisao i naterao ove idiote da to potpišu - napisao je Mask na Iksu.
Profimedia/Novosti ilustracija
Zaharova: Bolje se pozabavite ubistvom Kenedija
Portparol ruskog ministarstva inostranih poslova Marija Zaharova prokomentarisala je optužbu američkih senatora predložila im da istraže ubistvo Džona Kenedija ili korupciju u porodici aktuelnog predsednika SAD Džozefa Bajedna umesto umesto što se bave vezama Ilona Maska sa Rusijom.
- Mogli bi da počnu da istražuju korupciju člana svoje stranke i porodice Bajden zbog zločinačkih veza sa kijevskim režimom i sponzorisanja terorizma - napisala je Zaharova na Telegramu.
Ona je dodala da demokrate takođe treba da obrate pažnju i na atentat na Donalda Trampa.
(Sputnik)
BONUS VIDEO:
ILON MASK BIO PRISUTAN TOKOM RAZGOVORA PREDSEDNIKA VUČIĆA I TRAMPA
Preporučujemo

RUSIJA PREKIDA ISPORUKU GASA OVOJ EVROPSKOJ ZEMLjI: Razlog basnoslovna suma duga
15. 11. 2024. u 21:53

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)