DRAMATIČNE SCENE U CENTRU PARIZA: Pijani vozač pokosio ljude na terasi kafića, pa pobegao sa lica mesta, ima mrtvih
NEPOZNATA osoba uletela je automobilom na terasu jednog pariskog kafića, pri čemu je jedna osoba poginula, dok je nekoliko teško povređeno, piše list Le parisien, pozivajući se na izvore iz policije.
Foto: Profimedia
- Automobil je naleteo na nekoliko ljudi na terasi restorana Ramus, u aveniji Per Lašez broj 6 u 20. pariskom arondismanu - piše list.
Prema pisanju lista, trojici od šest žrtava bila je potrebna hitna medicinska pomoć. Vozač automobila je pobegao, ali je putnik automobila zadržan.
Napominje se da se incident dogodio u 19.30 po lokalnom vremenu. Vozač i putnik su verovatno bili alkoholisani, prenela je RIA.
BONUS VIDEO: VOZ NALETEO NA AUTOMOBIL KOD LOZNICE Teška saobraćajna nesreća
Preporučujemo
SUDAR DRUMSKOG VOZA I AUTOBUSA: Poginule četiri osobe, ima više povređenih
17. 07. 2024. u 18:17
ODRBOJAVANjE - JOŠ 9 DANA DO OLIMPIJSKIH IGARA: Zatvorenik na stazi u Parizu
17. 07. 2024. u 18:59
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)