NOGAMA RAZBIJALI ŠOFERŠAJBNE, VADILI AKUMULATORE: Huligani divljali na parkingu, pa zažalili (VIDEO)

DVOJICA huligana ušla su na parking i oštetila su nekoliko automobila u Elektrostalu, piše REN TV.

НОГАМА РАЗБИЈАЛИ ШОФЕРШАЈБНЕ, ВАДИЛИ АКУМУЛАТОРЕ: Хулигани дивљали на паркингу, па зажалили (ВИДЕО)

Foto: Printskrin REN TV

Napadači su ušli na parking, nogama razbili šoferšajbne četiri automobila i izvadili nekoliko akumulatora.

Ipak, huligani nisu uspeli da pobegnu i predati su policiji.

Istraga o incidentu je u toku.

(alo.rs)

BONUS VIDEO: Srbija je napadnuta

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NAJBOLJA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!