KLIČKO OTKRIO KOLIKO JE UKRAJINA PROPALA: Nema jedinstva, korupcija cveta, a sa Zelenskim se i ne sastaje
GRADONAČELNIK Kijeva Vitalij Kličko požalio se u intervjuu za "Berliner Morgenpost" da od početka sukoba u Ukrajini nije mogao lično da se sastane sa ukrajinskim predsednikom Vladimirom Zelenskim.

Foto: Instagram/ukrainian_army
Vitalij Kličko dodao je i da ukrajinske vlasti ne čine dovoljno u borbi protiv korupcije, napominjući da takođe nema ni jedinstva unutar političkih snaga u kontekstu sukoba.
Kličko je u decembru rekao da kao rezultat delovanja Zelenskog u Ukrajini praktično nije ostalo nezavisnih institucija vlasti i izrazio mišljenje da se zemlja kreće ka autoritarizmu, u kojem sve zavisi od raspoloženja jedne osobe.
BONUS VIDEO: IDF gađao više lokacija u južnom Libanu
Preporučujemo

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)