UDARIO JE KOMBI, PA JE DRUGO VOZILO VUKLO OSAM KILOMETARA: Tragična smrt starice (81)

Новости онлајн

22. 11. 2022. u 22:46

STARICU koja je šetala psa, prvo je udario kombi, čiji se vozač zaustavio da bi joj pružio pomoć, ali u tom trenutku ju je "zakačilo" i odvuklo drugo vozilo.

УДАРИО ЈЕ КОМБИ, ПА ЈЕ ДРУГО ВОЗИЛО ВУКЛО ОСАМ КИЛОМЕТАРА: Трагична смрт старице (81)

Foto: EPA

Policija regije Marche ušla je u trag vozaču automobila koji je u subotu nakon nesreće vukao 81-godišnju ženu osam kilometara do obalnoga grada Senigallije, gde je pokraj puta pronađeno njeno izmrcvareno telo.

Staricu iz grada Marzoka, koja je šetala psa, prvo je udario kombi, čiji se vozač zaustavio da bi joj pružio pomoć. Međutim, u tom trenutku ju je "zakačilo" i odvuklo drugo vozilo.

Kako prenose italijanski mediji, padala je jaka kiša i vidljivost je bila veoma loša.

Tužioci su otvorili su istragu zbog ovog stravičnog ubistva u saobraćaju. 

(24sedam.rs)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

ZVEZDA OSTALA BEZ KAPITENA! Mirko Ivanić se vratio sa priprema u Antaliji u Beograd zbog povrede