NIKAD SE NIJE TRESLO TLO KAO SADA: Ispovest Srbina koji se našao u epicentru zemljotresa u Japanu
JAK zemljotres jačine 6,2 po Rihteru pogodio je danas Japan.

Foto: EMSC
Prema prvim informacijama, epicentar je bio nedaleko od Tokija.
Na licu mesta našao se i naš državljanin koji godinama živi i radi u Japanu.
- Ovde su česti zemljotresi, ali nikada nije treslo kao sada - rekao je on
Kako je otkrio, građanima je neposredno pred potres stiglo obaveštenje da im preti zemljotres i da treba što pre da potraže sklonište.
- Upozorenje je bukvalno stiglo 30 sekundi ranije. Mi ovde nemamo hodnike, iz stana se izlazi direktno napolje - rekao je naš sagovornik.
Za sada nije izdato upozorenje na cunami, a nema ni informacija o materijalnoj šteti.
(Telegraf)
Preporučujemo

RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)