SILOVANA TURISTKINJA NA SRED ULICE: Užas na Majorki
TURISKINjA (50) iz Velike Britanije silovana je dok je bez svesti ležala na ulici na španskom ostrvu Majorka.
FOTO: Depositphotos
Ona je napadnuta u nedelju oko tri sata posle ponoći u području Les Meraveles, južno od ostrvske prestonice Palma.
Užasnuti svedoci odvukli su napadača pre nego što su pozvali policiju. Vlasti su ubrzo nakon toga uhapsile silovatelja, a u pitanju je Nemac (40).
Muškarac je uhapšen zbog sumnje na seksualni napad i odveden u policijsku stanicu na ispitivanje, prenose španski mediji.
U međuvremenu je žena prebačena u bolnicu, a u vreme napada bila je pod uticajem alkohola, preneli su lokalni mediji.
Policija je rekla da je žena pronađena delimično bez odeće na ulici.
Do napada je došlo na ulici u blizini plaže u kojoj postoji puno barova i restorana, popularnog mesta za noćni izlazak.
Desetine svedoka bilo je tamo u trenutku napada.
Istražitelji veruju da se osumnjičeni i žrtva poznaju i možda su se sreli u baru ranije tog dana.
Nemac će danas biti izveden pred sudiju, a istraga se nastavlja.
(Telegraf)
Preporučujemo
NEPOZNATI DETALjI O SLUČAJU: Uhapšen Banjalučanin osumnjičen za silovanje
27. 07. 2021. u 11:44
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)