NE MOŽE DA SE OPORAVI OD ŠOKA! Oglasio se čovek kojeg je ugrizao piton
ERHARD Valter (65) iz Graca imao je u ponedeljak ujutru neprijatno iskustvo, kada ga je u toaletu, dok je sedeo na ve-ce šolji, za genitalije ugrizao piton koji je pobegao njegovom komšiji.
Foto: Werner Stangl
Valter je hitno prebačen u bolnicu gde su mu konstatovane lakše povrede, ali čovek i dalje ne može da se oporavi od šoka.
- To je bilo horor iskustvo - priča Valter za Krone.
Kobnog ponedeljka je, kao i svakog jutra, otišao u kupatilo i seo na c šolju da bi obavio nuždu.
- Osetio sam kao da me je nešto uštinulo po genitalijama - priča Valter.
Od bola je skočio i pogledao, a u wc šolji mu je bila zmija dugačka više od metra.
Ubrzo je na lice mesta stigao spasilac, koji se dobro pomučio da albino pitona izvuče iz šolje, jer je zmija pružala neverovatan otpor.
Piton, koji pripada Valterovom komšiji, je kroz kanalizacionu mrežu stigao do Valterovog stana.
Foto: LPD Steiermark
Komšija inače u stanu drži 11 neotrovnih zmija, i jednog guštera. Ovi egzotični ljubimci obično su smešteni u terarijume, ali je piton nekako uspeo da pobegne vlasniku, ode u kupatilo, uđe u ve-ce šolju, a potom da cevima "prošeta" sve do Valterovog stana.
Valter i komšija se dobro poznaju, i zna da obožava zmije. Ipak, gospodin iz Graca bi više voleo da ga zmija nije progonila.
Protiv komšije (24) podneta je krivična prijava za nanošenje telesnih povreda iz nehata. Takođe, inspekcija će proveriti njegov stan kako bi ustanovili da li je ispunio sve uslove da u stanu drži gmizavce.
(Telegraf)
Preporučujemo
ZMIJA UJELA DEČAKA (14): Poskok napao mališana u Nišu - hitno primljen u bolnicu
20. 06. 2021. u 16:33
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"LEČIĆ I JA SMO SE PIPALI I LjUPKALI!" Pevačica o glumcu: "Predivno stvorenje, savršen ljubavnik, ježim se dok pričam o njemu"
Atina Ferari otkrila je detalje odnosa sa glumcem Branislavom Lečićem.
08. 11. 2025. u 11:06
Komentari (0)