ŽELJKO PERVAN BEZ BRADE: Komičar neprepoznatljiv, morao da se obrije zbog opklade - za sve je "kriv" Zoran Milanović! (FOTO)
U NOVOJ epizodi "Pervanovog dnevnika" koji se prikazuje na Z1 TV Željko Pervan i Mladen Horvat otkrili su kako je završila opklada iz prethodne emisije u kojoj su se njih dvojica kladili da li je premijer Hrvatske Andrej Plenković viši od predsednika Zorana Milanovića.
Foto: Z1 TV Printskrin
U slučaju da izgubi opkladu, Pervanov zadatak je bio da obrije bradu i brkove i to je na kraju morao zbog toga što nije bio u pravu kad se kladio da je Milanović viši od Plenkovića.
Foto: Z1 TV Printskrin
– Izgledam kao baba iz Toplica, posle 31 godinu izgubim opkladu. Predsedniče, hvala vam što ste niži od Plenkovića, bio sam siguran da ste viši. Koga si uopšte pitao da saznaš da li je Milanović 189 cm visok? – pitao je Pervan svog kolegu Horvata u emisiji i dodao kako on nikada od Mladena ne bi tražio da se obrije kad izgubi opkladu.
– Ja to od tebe nikada ne bih tražio, 31 godinu nosim bradu i onda me ovaj bivši bradonja natera da obrijem bradu. Gledaj kako sad izgledam, kao Čobanković. Ti si me naterao da se kladim. Nemoj da te vidim da uživaš u ovome – poručio mu je Pervan.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)