OGLASILO SE MINISTARSTVO: Automobil Nešića bio je danas meta napada u Sarajevu
21. 08. 2024. u 15:33
VOZILO u kojem se nalazio ministar bezbednosti u Savetu ministara BiH Nenad Nešić bilo je danas meta napada u Sarajevu od drugog automobila, a iz Ministarstva zahtevaju od nadležnih da ispitaju ovaj slučaj i adekvatno sankcionišu počinioce.
Povezane vesti
OTIMAJU SRPSKU I IMOVINU SPC, A PRIČAJU O ISLAMOFOBIJI: Ekspresan odgovor Republike Srpske na bošnjačku deklaraciju usvojenu u sredu
JASNO odbacujemo priče o agresiji na BiH i islamofobiji, na koju se poziva bošnjačka deklaracija, to je potpuna laž. Ovo je destabilizacija i rušenje ustavnog poretka i reč je o dokumentu koji vodi samo u muslimansku, a ne zajedničku BiH.
19. 03. 2026. u 18:58
VULIN: Zastavi BiH, zemlje koja je odbila da ukaže gostoprimstvo skupu rabina u Sarajevu, i nije mesto u Jerusalimu, ali Srpskoj jeste
"JEVREJI i Srbi dele stradanje zato njihovi predstavnici imaju obavezu da učvrste veze dva najstradalnija naroda ne samo iz vremena Drugog svetskog rata. Poseta predsednika Dodika i delegacije Republike Srpske je morala da bude napadnuta od Sarajeva baš kao što mora biti podržana od svakog kome je stalo do RS i Srba", poručio je senator Republike Srpske Aleksandar Vulin povodom protestne note koju je ministar spoljnih poslova BiH uputio ambasadorki Izraela u BiH zbog posete Milorada Dodika i delegacije Republike Srpske Izraelu.
29. 01. 2026. u 22:14
Najnovije iz rubrike
SKANDAL U SARAJEVU Teške optužbe SAD za vođu BiH muslimana, on kaže: "Zlo je zlo, nebitno ko ga čini! Ne pristajem na izmišljene stvari"
"ZLOČIN je zločin, bez obzira ko ga čini."
29. 03. 2026. u 20:03
RAT NA BLISKOM ISTOKU: Netanjahu naredio dublji upad u Liban; Iran preti Americi; Izrael zabranio bogosluženje hrišćanima
RAT na Bliskom istoku ušao je u 30. dan.
29. 03. 2026. u 07:27 >> 19:43
AMERIČKI GENERAL UPOZORAVA TRAMPA: Kopnena operacija u Iranu doživela bi neuspeh, nisu ni 1979. to pokušali
MOGUĆA kopnena operacija Sjedinjenih Američkih Država u Iranu doživela bi neuspeh, smatra penzionisani američki general-major Rendi Maner.
29. 03. 2026. u 19:40
PREMINUO BIVŠI PREDSEDNIK ALŽIRA: Borio se sa teškom bolešću
BIVŠI predsednik Alžira Lamin Zerual, koji je bio na vlasti od 1994. do 1999. godine, preminuo je u 84. godini, nakon teške bolesti, saopštilo je danas predsedništvo Alžira.
29. 03. 2026. u 19:28
ZELENSKI SE OGLASIO O MESTU MIROVNIH PREGOVORA: Može svuda, osvim u dve zemlje
PREDSEDNIK Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je danas da Ukrajina neće biti strana koja blokira dalje mirovne pregovore i spremna je da ih održi bilo gde osim u Rusiji i Belorusiji.
29. 03. 2026. u 19:18
Komentari (0)