LEKARI SE BORE ZA ŽIVOT RANJENE ŽENE: Posle stravičnog zločina u Gradačcu proglašena trodnevna žalost
LEKARI u Univerzitetskom kliničkom centru u Tuzli bore se za život L.O, žene koju je pre dva dana teško ranio Nermin Sulejmanović u Gradačcu.

Foto: Jutjub/Avaz TV/Instagram/iron_bb24
Ona je i dalje u veoma teškom stanju, na aparatu za veštačku ventilaciju. Zdravstveno stanje N.P, još jedne žrtve krvavog pira je stabilno. On je u tuzlansku bolnicu dovezen sa povredama nogu. Devetomesečna devojčica, koja je pronađena u lokvi krvi u blizini ubijene svoje majke, najverovatnije će biti predata nadležnom Centru za socijalni rad.
Podsetimo, Sulejmanović je u petak iz pištolja u Gradačcu najpre usmrtio svoju nevenčanu suprugu i dva muškarca, oca i sina, a onda je ranio jednog policajca, kao i još jednog muškarca i ženu. Na kraju je presudio sebi.
U gradu je proglašena trodnevna žalost, a gradonačelnik Edis Dervišagić rekao je da je odluku donelo Gradsko veće Gradačca na hitnoj sednici i da će biti na snazi do 14. avgusta. Najavljeno je da će Ambasada Turske u BiH učiniti sve što je u njihovoj moći da pomognu svojim državljanima posle ovih potresnih dešavanja.
Kao što je poznato, Sulejmanović je krvavi pir započeo u vikendici, gde je ubio svoju ženu, dok je sve prenosio preko društvene mreže Instagram. Pomahnitali ubica usmrtio je i dvoje turskih državljana, oca i sina Džengiza i Denisa Ondera (23), dok je njihovu ženu i majku L. O. teško ranio. Prema dosadašnjim saznanjima iz istrage, on je posle toga seo u automobil i krenuo prema centru Gradačca, s namerom da nastavi, kasnije će se ispostaviti, krvavu osvetu. U masovnoj pucnjavi u Gradačcu su ranjeni i jedan građanin i policajac.
Prenos uživo na Instagramu je gledalo 20.000 ljudi, a snimak je sakupio i izvestan broj lajkova. Federalni ministar unutrašnjih poslova Ramo Isak zatražiće od Federalne uprave policije i Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona da se ispitaju sve osobe koje su na društvenim mrežama, a posle ubistava u Gradačcu, podržavale ubicu i veličale zločin koji je počinio.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)