MAJKA PREKLALA SINA (5), PA SE UBILA, TELA PRONAŠAO OTAC: Detalji tragedije u Hrvatskoj, komšije kažu – zločin zbog nemaštine
STRAVIČAN prizor mrtve majke i deteta u porodičnoj kući u Donjoj Bistri kod Zagreba šokirao je Hrvatsku.
Foto: Printskrin Jutjub Cropix
Prema prvim, još nezvaničnim informacijama majka je nožem preklala sina (5), pa presudila sebi, a krvava tela u kupatilu je pronašapo nesrećni suprug, odnosno otac ubijenog mališana!
Policija je saopštila da je istraživanjem do sada utvrđeno, a na osnovu vidljivih povrda na telima, da se radi o nasilnoj smrti majke i deteta.
Stanovnici mirnog bistranskog kraja su zgroženi i u šoku.
- Priča se da je ona prvo ubila svoje dete, a onda je presudila sebi. Zaista mi je je neshvatljiv taj potez, iako nam se jadala poslednjih dana da nije dobro, da se oseća čudno, da joj je dosta svega. Ali nikome nije bilo ni na kraj pameti da će da bude u stanju da počini takav užas - kaže jedna meštanka Donje Bistre.
Drugi komšija kaže:
- Pa što joj je dete na pragu života bilo krivo, kad već njoj u životu nije išlo?
Potresne su reči žene koja je stanovala nedaleko od njih, kaže da ih ne poznaje dugo, da misli da su podstanari i da su ih mučile financije.
- Srela sam ih neki dan u prodavnici. Dete je kod kase videlo kinder jaje i tražilo ga. Insistiralo je na slatkišu, ali mama je ponavljala da ne može danas, da ćee da mu kupi drugi put. Uzela sam sam tu čokoladicu i dala detetu, pa rekla prodavačici da meni naplati. Majka je samo ćutala i brzo su otišli napolje – priseća se.
Kako kaže, na kraju se pitala da nije problem nešto drugo a ne financije, da možda dete ne sme da jede slatko, ili već nešto drugo, ali verujem da bi joj majka deteta to pomenula.
Posle uviđaja tela majke i deteta Nakon očevida su prevezena u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku u Zagrebu.
(Jutarnji/Večernji list)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"TRAMP JE U PRAVU, ŠVERCOVALI SMO SE": Kolinda o napetostima između Rusije i NATO-a: "Bojim se eskalacije!"
JOŠ jedan neidentifikovani dron juče je ušao je u vazdušni prostor Litvanije - treći dan zaredom. Glavni sekretar NATO-a Mark Rute, tokom poseta vežbi civilne odbrane u Švedskoj, poručio je da je Savez spreman da odgovori na svaku pretnju.
22. 05. 2026. u 08:40
Komentari (0)