UŽAS NA PLAŽI KOD ŠIBENIKA: Dečaci (4) se uboli na špric
DVA dečaka su se ubola na bačene igle na plaži u Zablaću kod Šibenika.
Foto: Free Images Pixabay
Majka ih je odmah odvela u bolnicu, gde su proveli dva sata.
Lekari su objasnili da je mala šansa da se deca ovim putem zaraze zbog velike vrućine na koju virusi nisu otporni.
- Došla sam na plažu sa svojim i drugaricinim sinom. Oni su se igrali i u jednom momentu su mi saopštili da ih je nešto ubolo. Kada smo pomerili stvari shvatili smo da su tu bačene igle - rekla je majka ubodenog dečaka.
Deci je izvađena krv i testirani su na HIV i još dve vrste hepatitisa. Test će morati da ponove nakon tri i nakon šest meseci.
(24 sata.hr)
Preporučujemo
BAHATOST SPLITSKOG TAKSISTE: Turistima prevoz od hotela do aerodroma naplatio 120 evra!
23. 08. 2021. u 16:06
STRAŠNA SCENA U HRVATSKOJ: Iz automobila u pokretu bačena bomba na kuću
22. 08. 2021. u 18:14
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)