BACAJTE SMEĆE SA STILOM: Brendirane kese za đubre od 1.790 dolara - prodavaće se u tri boje (FOTO*VIDEO)

Tatjana Marković

02. 08. 2022. u 22:03

MODNI brend Balensijaga došao je na ideju da napravi kese za smeće u okviru svog brenda, koje je predstavio na modnoj reviji.

БАЦАЈТЕ СМЕЋЕ СА СТИЛОМ: Брендиране кесе за ђубре од 1.790 долара - продаваће се у три боје (ФОТО*ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Iznenađenje je da će se u okviru brenda „Balensijaga“ prodavati i stara obuća. Dizajneru Demniju Gvasaliju, koji dizajnira za poznati brend, često prebacuju da ima nečeg bizarnog u njegovim idejama.

Vreća ili kesa za đubre prvi put je predstavljena na reviji 2022. godine koja je održana u Paris Le Bourget Parc d'Expositions.

Kada je kreativni direktor „Balensijage“ predstavio kolekciju jesen/ zima 2022. na pisti koja je bila prekrivena snegom šetali su manekeni noseći stvari u plastičnim kesama za đubre.

Kesa je privukla pažnju posetilaca revije, sa podeljenim komentarima. Inače, ova brendirana kesa za đubre uskoro će se naći u prodaji po ceni od 1.790 dolara.

Proizvod je nazvan "Trash Pouch", prodavaće se u tri boje - crnoj, plavoj i beloj sa vezicama koje su takođe u bojama.

(RTS)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (1)

DOKTORI MI NISU DALI NI DA ŽIVIM: Kemal zadnje trenutke doživeo na dijalizi - uz CIGARU