HIT IZDANJA „NOVOSTI” NA SAJMU KNJIGA
Na štandu Kompanije „Novosti” posetioci 67. Međunarodnog sajma knjiga u Hali 1 Beogradskog sajma imaće priliku da po akcijskim cenama obogate svoju biblioteku nekim od atraktivnih naslova u izdanju naše kuće.

Foto: Novosti
Očekuju ih najatraktivniji naslovi koji su prethodnih godina izazivali veliku pažnju čitalačke publike: „A vi tako volite Dostojevskog” koju je priredio Želidrag Nikčević, „Dosije Ukrajina – politički nekorektno” Milanka Šeklera, „Pupin, lovac na zvezde”, autora Radoslava Pavlovića; tri knjige poezije Matije Bećkovića „Onamo namo”, „Mojih 80” i „100 mojih portreta”; „NOVAK - Pariske priče” Gorana Čvorovića, „NLO nad Balkanom” Dragana Vujičića.
Oni koji nisu do sada kupili neko od hit izdanja „Novosti“ iz prethodnih godina imaće priliku da ih kupe po izuzetno pristupačnim, sajamskim cenama: „Pravda za Srbiju“ Petera Handkea, „Litije – NE DAMO SVETINjE“, „O Srbiji i Srbima“ Aleksandra Čepurina, „Izvesna predstava o pravdi“ Dika Martija…
Velikom sajamskom akcijom obuhvaćena su i džepna izdanja rečnika, a posebna atrakcija za najmlađe su edukativne slikovnice po ceni od samo 50 dinara.

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)