MARIJA RADOVANOV NAJBOLJA GLUMICA: Na festivalu u Bugarskoj nagrada članici ansambla Pozorišta mladih
NA upravo završenom festivalu “Piero” u bugarskom gradu Stara Zagora, Marija Radovanov,jedno od zaštitnih lica ansambla Pozorišta mladih iz Novog Sada, proglašena je najboljom glumicom.Nagradu je dobila za “raskošno i delikatno tumačenje Medeje” u predstavi “Metamorfoze”.

V.Veličković
Festival “Piero” je jedan od najvažnijih i najuglednijih međunarodnih lutkarskih festivala za odrasle.
Predstava “Metamorfoze” ,autorsko delo Saše Latinovića, na 53. Susretima profesionalnih pozorišta lutaka Srbije, osvojila je nagradu za režiju, kolektivnu igru i scenografiju, dok je nedavno na zagrebačkom PIF-u osvojile nagradu za scensku muziku i scenografiju.

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)