IZLOŽBA "LEPOTA VELIKOG FORMATA" U SALONU MUZEJA GRADA BEOGRADA: Petoro nagrađenih autora

Miljana Kralj

05. 09. 2023. u 17:51

PET naših uglednih likovnih autora nagrađeno je za radove na izložbi "Lepota velikog formata" u Salonu Muzeja grada, koju organizuje kompanija "Grafiks" povodom 30 godina postojanja.

ИЗЛОЖБА ЛЕПОТА ВЕЛИКОГ ФОРМАТА У САЛОНУ МУЗЕЈА ГРАДА БЕОГРАДА: Петоро награђених аутора

Foto promo

Laureati su Jovanka Mladenović, Nikola Radosavljević, Lidija Živković, Zdravko Joksimović i Vladimir Lalić.

Nagrade su novčane, a o njima su odlučivali Nikola Kolja Božović, Lidija Jovanović, Branislav Karanović, Emina Radnović, i Katarina Stanković Bjegović. Inače, tokom proteklih šest meseci, naši internacionalno priznati umetnici, izabrani na konkursu, su zajedno sa saradnicima iz "Grafiksa" stvarali radove od neuobičajenih materijala, sa najsavremenijim tehnikama izrade i obrade, nesputani formatom i budžetom za produkciju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

Ozonski omotač – nevidljivi štit naše planete