SUDBINSKI SUSRET KOJI MU JE PROMENIO ŽIVOT: Kako je Kornelije Kovač upoznao svoju drugu suprugu
KORNELIJE Kovač, poznati srpski kompozitor, preminuo je danas u 81. godini u Beogradu.
Foto: Instagram/aleksandrakovac
Kornelije Kovač je iza sebe ostavio suprugu Snežanu i ćerke Aleksandru, Kristinu i Anju.
Tri ćerke, koje su bile naklonjene muzici i umetnosti kao i on, dobio je u braku sa prvom ženom Spomenkom. Ona se razvela od Kornelija, a 2006. godine je, nažalost, preminula.
Pre 15 godina, muzičar je doživeo sudbinski susret sa Snežanom, o čemu je ona jednom prilikom govorila.
- Bilo je to drugog dana Sajma knjiga, negde pred kraj radnog vremena. Već malo umorna pomislila sam što bi bilo lepo da se pojavi Kornelije Kovač. Podigla sam glavu i ugledala ga. Uplašila sam se, prvi put u životu, svojih želja. U tom trenutku nikakvih razloga nisam imala da od svih ljudi na planeti pomislim baš na njega. Znala sam ko je on, i to je bilo sve - ispričala je Snežana jednom prilikom u intervjuu za Gloriju.
Slučaj je hteo da se venčaju baš na praznik Mladenci, 22. marta 2014. godine. Mada je Bata Kovač želeo da se to desi i ranije, Snežana je molila da se sačeka dok njena deca ne postanu zreli ljudi. Kad joj je sin upisao fakultet, a ćerka završila studije, došao je trenutak i za taj svečani čin.
- Činu venčanja prisustvovale su Batine kćerke i njegov brat Mihajlo sa porodicom, moja deca, Batini kumovi sa prvog venčanja, kao i moja kuma sa kćerkom, naši kumovi - ispričala je Snežana Kovač, a po Aleksandrinim slikama se vidi kakva prijatna atmosfera vlada u porodici.
(Glorija)
Preporučujemo
KRISTINA SE OPROSTILA OD OCA: Srceparajući status nakon smrti Kornelija Kovača (FOTO)
13. 09. 2022. u 08:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)