DŽEJ, MILAN MLADENOVIĆ, ŠABAN BAJRAMOVIĆ: Evo o kome nas još čekaju filmovi posle Tome
ZA MANjE od 20 dana od svečane premijere u Beogradu film "Toma" videlo je čak 400.000 ljudi.

Foto Arhiva Novosti
Novo ostvarenje Dragana Bjelogrlića, kako tvrde distributeri, filmadžije i glavni glumac Milan Marić, ima bolji start od prvog dela "Zone Zamfirove", koji je pogledalo 1.080.857 gledalaca.
Zavedeni uspehom ove priče, i mnogi drugi autori najavljuju biografske priče i o drugim pevačima, pa su u pripremi i filmovi o Džeju, Silvani Armenulić, Lepi Lukić, Šabanu Šauliću i Zdravku Čoliću.
Međutim, od ideje do realizacije je dalek put.
I Bjelogrliću je, kako je sam priznao, šest godina trebalo da izađe s filmom, a kako saznajemo iz Filmskog centra Srbije, trenutno su u pripremi samo tri projekta ove tematike: o Šabanu Bajramoviću (dokumentarac), Džeju i Milanu Mladenoviću.
Džej Ramadanovski za života je stekao mnogo prijatelja, ali među najbližima su mu bili Miodrag Mića Sovtić i njegova supruga Anica Dobra.
Nažalost, pokojni pevač nije uspeo da ostvari jednu od svojih najvećih želja - da napiše knjigu "Bela žena", a potom i da snimi film, u kom bi glavnu ulogu imala upravo ova glumica u koju je ceo Dorćol bio zaljubljen. Film o njemu uveliko je u pripremi, ali su u igri tri scenarija, na kojima radi i Vanja Bulić. Projekat o Šabanu Bajramoviću je dobio podršku FCS i u pripremi je dokumentarac o njegovom životu u Americi i kako je bio uspešan džez muzičar, dok je još u početnoj fazi rad na filmskoj priči o Milanu Mladenoviću.
(KURIR)
BONUS VIDEO:
Najbolji su kadrovi iza scene - snimanje filma o Tomi Zdravkoviću
Preporučujemo

PLAČEM KAD LjILjANA UMIRE: Aco Pejović maestralno otpevao pesme u filmu "Toma"
02. 10. 2021. u 09:24

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)