GORAN SULTANOVIĆ JEDVA ZADRŽAO SUZE: Glumac skrhan na sahrani Laneta Gutovića (VIDEO)
DANAS je, na groblju u Kumodražu sahrana velikog srpskog glumca Milana Laneta Gutovića.
Foto: Milena Anđela
Među brojnim prijateljima, porodicom i kolegama, tu je i naš proslavljeni glumac Goran Sultanović.
Podsetimo, Milan Lane Gutović preminuo je u sredu u 76. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti. Rođen je 11. avgusta 1946. godine u beogradskom naselju Umka, a ceo život je proveo u kraju, gde će biti pokopan. Lanetovi roditelji bili su prosvetni radnici. Otac Spasoje je predavao istoriju i geografiju, a majka Lepa je bila učiteljica.
Preporučujemo
SAHRANjEN LANE GUTOVIĆ: Porodica, prijatelji i kolege odali poslednju počast velikom glumcu (FOTO/VIDEO)
28. 08. 2021. u 11:58 >> 14:05
IRFAN MENSUR O GOSPODARU KOMEDIJE: Sa Lanetom sam najslađe plakao, ali od smeha
27. 08. 2021. u 00:49
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO JE ČKALjA DOBIO STAN: Živeo sa porodicom u garsonjeri, a onda je usledila iznenadna poseta u novogodišnjoj noći
LEGENDARNI glumac i jedan od omiljenih komičara bivše Juge, Miodrag Petrović Čkalja zabavljao je generacije gledalaca. "Paja i Jare", "Kamiondžije", "Servisna stanica", "Ljubav na seoski način", Vruć vetar", "Put oko sveta" su samo neka od ostvarenja u kojima je igrao i izazivao kod ljudi jednu od lepših emocija - smeh.
01. 01. 2026. u 12:31
Komentari (0)