PO KOME JE NASTAO LIK ŠOJIĆA? Lane Gutović je svojevremeno otkrio, od tog čoveka se nije odvajao!
25. 08. 2021. u 19:02
MILAN Lane Gutović, legendarni srpski glumac, preminuo je danas na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu.
Povezane vesti

OD GRADSKE VREVE JE BEŽAO U DIVLJINU: Lane Gutović je imao svoju oazu mira van Beograda (FOTO)
GLUMAC Lane Gutović preminuo je danas u 15.45 sati na Vojnomedicinskoj akademiji u 75. godini života, nakon kraće bolesti. Čuveni glumac nije se često oglašavao za medije, a njegovo poslednje televizijsko gostovanje, tačnije uključenje, dogodilo se u Jutarnjem programu TV Prve 20. oktobra prošle godine.
25. 08. 2021. u 18:52

OVAKO JE PRIČAO LANE GUTOVIĆ: Evo kako je nastala replika "Opa Đurđo!" (VIDEO)
MILAN Lane Gutović je danas preminuo na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu.
25. 08. 2021. u 18:51

"SMRTI SE NE PLAŠIM, RAVNODUŠAN SAM, A NE BI TREBALO": Ovako je govorio Lane Gutović
GLUMAC Milan Lane Gutović preminuo je danas u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji u Beogradu.
25. 08. 2021. u 18:33

NAPUSTIO NAS JE MILAN GUTOVIĆ: Legendarni glumac je ispričao kako je dobio nadimak Lane
GLUMAC Milan Lane Gutović preminuo je u 75. godini na Vojnomedicinskoj akademiji posle teške bolesti.
25. 08. 2021. u 18:34

OVO JE ĆERKA LANETA GUTOVIĆA: Dobio je u prvom braku o kom nikada nije govorio
VELIKI srpski glumac Milan Lane Gutović preminuo je danas nakon višednevne borbe na Vojnomedicinskoj akademiji.
25. 08. 2021. u 18:26

KO JE BIO LANE GUTOVIĆ: Pamtićemo ga po brojnim ulogama i po harizmi koja je sve ostavljala bez daha (FOTO)
MILAN Lane Gutović je bio srpski filmski, televizijski i pozorišni glumac rođen u Umci kod Beograda 11. avgust 1946. , a preminuo od korona virusa 25. avgusta 2021. godine u Beogradu
25. 08. 2021. u 18:15

PREMINUO LANE GUTOVIĆ: Napustio nas legendarni glumac nakon višednevne borbe
VELIKAN srpskog glumišta Milan Lane Gutović preminuo je danas u 15.45h nakon što mu se pogoršalo zdravstveno stanje nezvanično saznaju "Novosti".
25. 08. 2021. u 18:11
Najnovije iz rubrike

FESTIVAL ORGULJA NA NEIMARU: Međunarodni skup od 24. juna do 3. jula
MEĐUNARODNI festival - Dani orgulja, održaće se 25. po redu, od 24. juna do 3. jula u Katedrali Blažene Djevice Marije na Neimaru.
20. 06. 2025. u 00:20

NAJAVLJENA MUZIČKA PREDSTAVA "NA SLOVO NA SLOVO": Dečja filharmonija, Fondacija "Deca deci" i MTS dvorana oživljavaju kultni serijal
KULTNA, televizijska serija za decu, "Na slovo, na slovo" nastala početkom 70-ih godina, inspirisana bezvremenskim tekstovima Duška Radovića i originalnom muzikom Miodraga Ilića Belog, biće oživljena u okviru muzičke predstave za decu "Na slovo na slovo" - 27. septembra kada će doživeti svoju premijeru u mts Dvorani.
19. 06. 2025. u 18:33

UMETNOST JE GLAVNI VASPITAČ NARODA: Zahvaljujući Nadeždi Petrović, u Sićevu, pre 120 godina počela sa radom prva likovna kolonija na Balkanu
IZNAD klisure Nišave, između severnih ogranaka Suve i južnih padina Svrljiških planina, u slikovitom i inspirativnom predelu sela Sićevo, prvi put na Balkanu, pre 120 godina, likovni umetnici su zajedno izašli da slikaju u prirodi.
19. 06. 2025. u 17:57

TIŠINA KOJA DONOSI MIR: Kompozitorka Nataša Bogojević, koja tri decenije stvara u Čikagu, o koncertu održanom u KCB
TIŠINA odražava vrhunsku spoznaju tajne i smisla večnosti univerzuma i nemoguće je definisati.
18. 06. 2025. u 19:57

BAŠTINA KOLEKCIONARA: Spomen-zbirka obeležava rođendan Pavla Beljanskog
DAN rođenja velikog kolekcionara i diplomate, u četvrtak, 19. juna u 19 časova, Spomen-zbirka Pavla Beljanskog, obeležiće projekcijom TV emisije iz serijala "Glasovi iz prošlosti - priče o legatima".
18. 06. 2025. u 19:46
iz glave
26.08.2021. 06:28
појавио се и у 500 када, тв драми РТБ