TAKSISTI PRIZNALI ŠVERC LJUDIMA: Evo kolika ih kazna očekuje
S.S. (48), iz Beograda, koji je, krajem prošlog meseca, organizovao krijumčarenje 25 migranata iz Sirije, Somalije i Afganistana, zaključio je sporazum o priznanju krivice, i naredne dve godine provešće u zatvoru – potvrdio je Viši sud u Negotinu.

Foto: MUP
S.S. je priznao da je organizovao grupu taksista za taj posao – T.B. (25), A.S. (34), M.B. (49), S.R. (34) i V.J. (52) – koji su uhvaćeni nedaleko od Kladova. Svi su zaključili sporazum o priznanju krivice, koji je uvažio i Viši sud, i narednih pola godine provešće u zatvoru.
Oni su iregularne migrante trebali da prevezu od Beograda do Kladova, ali su nedaleko od granice sa Rumunijom lišeni slobode. Oduzeto je šest vozila, mobilni telefoni i 1.600 evra.
Preporučujemo

RUSIJA UPOZORAVA - STIŽE JOŠ MIGRANATA: Evropo, preti novi veliki izbeglički talas
30. 03. 2021. u 18:42


ŽIRINOVSKI O MIGRANTIMA: Prvo dati posao svim Rusima, a oni mogu u napuštena sela
28. 03. 2021. u 16:24

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (1)