JEDAN METAK U STOPALO, DRUGI U POTKOLENICU: Detalji obračuna u Svilajncu - upali mu u stan, on zapucao
POLICIJA intenzivno traga za muškarcem koji je sinoć u svom stanu u Svilajncu zapucao na četiri osobe koje su došle kod njega da se obračunaju.

Foto: D. N.
On se nalazi u bekstvu, dok je muškarac koji je ranjen u pucnjavi u bolnici u Kragujevcu i nije životno ugrožen.
U pucnjavi koja se dogodila sinoć u Svilajncu kod Jagodine došlo je do obračuna i pucnjave u kojoj je ranjena jedna osoba. Kako se saznaje, muškarac je primio metak u stopalo i u potkolenicu. On je zadobio teške telesne povrede zbog kojih se nalazi u bolnici.
U stanu u kome se desila pucnjava bilo je više osoba, a kako se sumnja četiri lica došla su kako bi se obračunala sa muškarcem koji tu živi.
Prema nezvaničnim informacijama sumnja se da je u pitanju obračun osoba iz kriminogene sredine.
Policijska istraga ovog obračuna još je u toku, a policija je skinula snimke sa sigurnosnih kamera u blizini ovog stana kako bi ušla u trag pucaču.
Sumnja se da je on pucao u samoodbrani, međutim zvaničnih informacija o ovom obračunu još nema.
Više javno tužilaštvo u Jagodini preuzelo je ovaj slučaj.
(Blic)
Preporučujemo

PRIVEDENE TIJANA AJFON I MIMI ORO: U SBPOK zbog povezanosti sa klanom Velje Nevolje
02. 03. 2021. u 15:32

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)