PROVALIO U KUĆU I UZEO OKO 3.000 DINARA: Uhapšen osumnjičeni mladić iz Žitorađa

11. 02. 2021. u 18:43

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Prokuplju, brzom i efikasnom akcijom, rasvetlili su razbojništvo u jednoj kući u okolini Žitorađe i iste večeri uhapsili M. I. (2000) iz okoline Žitorađe zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ovo krivično delo.

ПРОВАЛИО У КУЋУ И УЗЕО ОКО 3.000 ДИНАРА: Ухапшен осумњичени младић из Житорађа

Foto: Depositphotos

Kako navode iz policije, on se sumnjiči da je sinoć provalio u kuću u kojoj živi osamdesetčetvorogodišnja žena, zadao joj više udaraca i od nje oteo oko 3.000 dinara.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DIRLJIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

DIRLjIVO: Objavljena Halidova prepiska sa direktorom klinike (FOTO)

PEVAČ Halid Bešlić oporavlja se nakon što je završio u bolnici zbog zdravstvenih problema. Vest o njegovoj bolesti zabrinula je mnoge obožavaoce i estradne ličnosti, među kojima je Halid cenjen i omiljen, a sada se oglasio i zastupnik u NSRS i direktor Univerzitetskog-kliničkog centra RS Vlado Đajić.

19. 09. 2025. u 15:33

Komentari (0)

OVO JE ANDREJ POPOVIĆ: Priča o njemu i uspesima koje postiže je neverovatna (VIDEO)