IVA ILINČIĆ SASLUŠAVANA ČETIRI SATA: Do detalja ispričala sve, evo šta je rekao njen advokat
IVA Ilinčić je izašla sa saslušanja, nakon što je 4 sata davala izjavu u Višem tužilaštvu. Kada je izašla nije se obratila medijima nego je sa ocem Srđanom Ilinčićem odmah otišla kući.
Foto: Z. Jovanović
Njen zastupnik advokat Jugoslav Tintor rekao nam je nije zgodno da daje odmah izjavu posle isrpljujućeg saslušanja i da će ona i Milena naći trenutak kada će se obratiti medijima
- Nije joj lako da prolazi ponovo prolazi kroz sve to što je doživela i taj teret joj nije lak ni da ga nosi ni da o njemu priča - rekao je Tintor.
Foto: Z. Jovanović
Iva je do detalja u tužilaštvu ispričala kroz šta je sve prolazila, dok je njen advokat još jednom uputio apel zbog jedne maloletnice i ostalih devojaka koje nisu spremne da se suoče sa javnošću, da mediji poštuju njihovu privatnost.
Tintor je rekao da novinari pomažu jer je "ovaj problem pitanje svih pitanja", i rekao je da je ovaj predmet prekretnica posle koje ništa više neće biti isto.
Sa ocem, koji je zagrlio, otišla je iz sudnice.
Preporučujemo
DANAS SAM MALO VIŠE OTAC NEGO ADVOKAT: Srđan Ilinčić po želji ćerke Ive napustio sudnicu
21. 01. 2021. u 10:00
DETALjI SA SASLUŠANjA MILENE RADULOVIĆ: U pojedinim momentima je bilo baš teško
20. 01. 2021. u 21:29 >> 21:39
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)