PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, brzim i efikasnim radom uhapsili su D. I. (20) osumnjičenog da je rano jutros u Novom Beogradu izvršio krivično delo teško ubistvo.
U NOVOPAZARSKOM prigradskom naselju Trnava večeras oko 20 časova došlo je do masovne tuče između članova dve porodice- Rašljanin i Ljuca, koja je eskalirala u brutalno nasilje upotrebom hladnog oružja.
ZA Cetinjaninom, Filipom Ivanovićem (33), raspisana je međunarodna poternica nakon što je 4. decembra 2024. godine pobegao iz kućnog pritvora sa svoje adrese u Beogradu, te tom prilikom nasilno uklonio svoj elektronski nadzor.
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Šapcu, uhapsili su B. T. (48) pripadnika Odreda Žandarmerije u Beogradu, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela ugrožavanje sigurnosti i proganjanje.
Vozač
14.01.2021. 17:14
Bravo za inspektore...Saučešće neutešnim roditeljima..