HILJADU SVEĆA ZA OLIVERA IVANOVIĆA: U Kosovskoj Mitrovici obeleženo hiljadu dana od njegovog ubistva
PALjENjEM sveća i postavljanjem cveća građani Kosovske Mitrovice ali i drugih krajeva Kosmeta obeležili su hiljadu dana od ubistva lidera G.I.SDP Olivera Ivanovića.

Foto: Tanjug
Naime, Ivanović je ubijen 16 januara 2018 godine hicima u leđa ispred sedišta svoje stranke u Kosovskoj Mitrovici.
Iako se predmet vodi pred Specijalnim odeljenjem Osnovnog suda u Prištini, počinioci i nalogodavci ovog ubistva i dalje nisu otkriveni a za navodnu umešanost u ubistvo optuženo je šestoro Srba od kojih je troje u pritvoru dok je za njihtroje naložena mera javljanja policiji.
Inače, nedavno je posle žalbe advokata odbrane o manjkavosti optužnice veće Apelacionog suda u Prištini odlučilo da predmet u slučaju ubistva Olivera Ivanovića vrati na ponovno odlučivanje odnosno naložilo izmenu prvobitne optužnice.

Foto: KIM Radio
Preporučujemo

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

OBRT! Bastijan Švajnštajger skinuo burmu, pa poručio: "Bilo je lepo..."
NE STIŠAVAJU se priče o razvodu Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera. Iako se bivša teniska šampionka i nemački fudbalski as godinama predstavljaju kao skladan par, društvene mreže i mediji poslednjih nedelja bruje o navodnoj krizi u braku i razvodu.
04. 05. 2025. u 11:07 >> 11:11
Komentari (0)