ODNETI SATOVI IZ IZLOGA: Opljačkana zlatara u centru Kruševca
ZLATARA “Gold lajf” u centru Kruševca obijena je noćas, saznaju “Novosti”. Prema prvim informacijama, iz radnje je ukradeno pet satova čija je ukupna vrednost premašuje 60.000 dinara.

Foto: Novosti
Pljačka je izvedena tako što je za sada nepoznati počinilac razbio staklo izloga i iz njega pokupio vredne ručne satove.
Ceo slučaj istražuje Osnovno javno tužilaštvo u Kruševcu i za sada je ovo krivično delo okvalifikovano kao teška krađa. Nedaleko od ove zlatare je prošlog novembra, takođe opljačkana jedna zlatara. Iz radnje “Ekselens” iznet je ceo sef sa vrednim nakitom od srebra i zlata.
Policija je rasvetlila ovaj slučaj posle izvesnog vremena. Kuroiztet ove pljačke bio je da su dragocenosti iznete iz zlatare zajedno sa sefom koji je težio čak 100 kilograma, a ukradene stvare vredele su na desetine hiljada evra.
Preporučujemo

STARI LjUDI NA METI LOPOVA: U ovom kraju Srbije su penzioneri posebno ugroženi
11. 10. 2020. u 11:36

PRVA DUGOROČNA PROGNOZA STRUČNjAKA: Evo kada će pasti sneg u Srbiji i kakva zima čeka Evropu
PREMA prvim prognozama evropskih stručnjaka sa sajta Severe Weather Europe, zimu 2025/2026 obeležiće uticaj slabe faze La Ninje i verovatno slabiji polarni vrtlog. Ovo znači dinamičnije kretanje atmosferskog pritiska, što može omogućiti hladnije dane u Evropi, ali i u SAD i Kanadi.
13. 08. 2025. u 09:59

TRAMP U OGROMNOM PROBLEMU: Veliki peh pred sastanak sa Putinom na Aljasci
PREDSTOJEĆI sastanak između predsednika SAD Donalda Trampa i ruskog predsednika Vladimira Putina u petak na Aljasci dolazi u vreme kada u američkoj administraciji gotovo da nema iskusnih stručnjaka za Rusiju, piše Fajnenšel tajms.
13. 08. 2025. u 11:24

KOSTIĆEVA BRVNARA NA MOKROJ GORI: Kao u lovačkom domu - kako izgleda glumčeva vikendica u prirodi (FOTO)
GLUMAC Vuk Kostić veliki je ljubitelj prirode, lova i ribolova, pa svaki slobodan trenutak koristi da ode van grada.
13. 08. 2025. u 10:27
Komentari (0)