SAOBRAĆAJKA U PRIJEPOLJU: Dečak (13) bežao na biciklu od pasa lutalica, pa podleteo pod automobil
TRINAESTOGODIŠNjI dečak, vozač bicikla, prebačen je u prijepoljsku Opštu bolnicu pošto je povređen večeras u udesu koji se dogodio u ulici Milosava Stikovića nedaleko od Železničke stanice prenosi prijepolkjski portal „PP Media“.

Depositphotos
Prema nezvaničnim informacijama, mališanana koji je vozio bicikl napali su psi lutalice, uplašeni dečak potom je izašao na magistralni put i podleteo pod vozilo marke VW pasat koje se kretalo saobraćajnicom.
Nezgoda se dogodila oko 19i30 časova, na licu mesta izašli su pripadnici saobraćajne policije, a obavešteno je i nadležno tužilaštvo.
Preporučujemo

ZAHAROVA O UPOZORENjU VUČIĆU ZBOG POSETE MOSKVI: Banditizam i ucena, tako deluju terorističke ćelije
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
30. 04. 2025. u 16:55

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

HAOS I DRAMA NA SABALENKINOM MEČU: Svađa. prozivke i na kraju odlazak bez rukovanja (VIDEO)
BELORUSKINjA Arina Sabalenka savladala je Martu Kostjuk iz Ukrajine za plasman u polufinale mastersa u Madridu, a to je bilo sve samo ne običan meč.
01. 05. 2025. u 09:30
Komentari (2)