BIVŠI POLICAJAC OSUMNJIČEN ZA POLNO UZNEMIRAVANJE: Devojci slao uvredljive poruke i upao joj u stan

OSNOVNO tužilaštvo naložilo je podnošenje krivične prijave u redovnom postupku protiv penzionisanog policajca S.N. (48) iz Bujanovca zbog krivičnog dela polno uznemiravanje.

БИВШИ ПОЛИЦАЈАЦ ОСУМЊИЧЕН ЗА ПОЛНО УЗНЕМИРАВАЊЕ: Девојци слао увредљиве поруке и упао јој у стан

FOTO: Depositphotos

Kako su ranije objavile Bujanovačke, njega je prijavila 26-godišnja bujanovačanka T.V. nakon što je višemesečno uznemiravanje kulminiralo upadom u njen stan i nasrtajem.

- Oštećena je prijavila da joj je tokom poslednjih 6 meseci osumnjičeni slao preko aplikacije mesindžer slike uvredljive sadržine sa raznim porukama u sferi polnog života. Dana 31. jula, kada su se njeni ukućani nalazili na odmoru, osumnjičeni je iskoristio tu priliku i ušao u stan oštećene, odgurnuo je rukama, te je ona pala na krevet, nakon čega je osumnjičeni prišao i legao preko nje - navode iz Tužilaštva.

Toga dana je T. V. primila poslednju poruku od S. N, rekla je Bujanovačkim, a da slučaj prijavi policiji odlučila se nakon što je sve ispričala ocu i sestri.

(Telegraf.rs)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (1)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone