UDARILI SU U NJEGOVA KOLA I SAČEKALI DA IZAĐE: Evo kako je u Kaluđerici iz pištolja sa prigušivačem ubijen vlasnik noćnog kluba "Hram"
DRAGAN Ristić (61) jutros je ubijen na raskrsnici Smederevskog puta i Proleterskih brigada, nedaleko od svoje kuće.

Foto: Printskrin
Vlasnik noćnog kluba "Hram"u Kaluđerici kako saznajemo likvidiran je metkom u glavu, a na mestu gde je ubijen navodno su nađene tri čaure.
Prema nezvaničkim izjavama svedoka, napadači su bili u sivom "pasat karavanu" i udarili su Draganova kola. Ristić je izašao iz svog vozila da bi video šta se dogodilo, i oni su zapucali. Telo je pronašao komšija, video je čoveka kako leži na stomaku i prvo pomislio kako je reč o pregaženom pešaku!
Ubrzo je po pozivu stigla Hitna pomoć koja je mogla samo da konstatuje smrt.
Počinioci su odmah pobegli sa mesta zločina, a kako nezvanično saznaju "Novosti", u automobilu, sivom "pasat karavanu", koji je nađen u Mirijevu navodno je policija otkrila i pištolj sa prigušivačem.
Ristić je otac petoro dece, tri sina i dve ćerke. Njegov najstariji sin, koji je bio na mstu ubistva, je rekao da "ne zna ko bi mogao ovo da uradi i da je bio dobar čovek".
Inače ubijeni je poznat odranije po izvršenju više krivičnih dela. Nekoliko puta su mu pisane krivične prijave zbog nasilničkog ponašanja, a dva puta mu je policija našla i nedozvoljeno oružje.
Osuđivan je dva puta.
Ristićev sin je pre tri godine izašao iz zatvora, gde je bio na robiji zbog ubistva.
Preporučujemo

DVA PUTA OSUĐIVAN, SIN MU ROBIJAO ZBOG UBISTVA: Novi detalji likvidacije u Kaluđerici
10. 09. 2020. u 10:10

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (2)