PRESUDIO ONIMA UZ KOJE JE ODRASTAO: Detalji iz života trostrukog ubice iz Knjaževca, majka ga ostavila kao malog i preudala se
DVADESETDVOGODIŠNjI Aleksa Milojević, danas popodne u porodičnoj kući u Knjaževcu izvršio je trostruko ubistvo lovačkom puškom koje je pripadalo dedi.
FOTO: S. M. Jovanović
Porodica mladića koji je danas popodne ubio svog oca Predraga (60), babu Saru (83) i dedu Miću Milojevića (81) bila je poznata kao radna i vredna. Baba i deda su svoj imetak sticali dugogodišnjim radom u inostranstvu.
Po povratku u zavičaj prvi su u Knjaževcu krenuli da se bave izradom i izgradnjom PVC stolarije, pa Knjaževčani za njih ističu da su bili među imućnijima.
Deda je bio nepokretan, dok su otac i baba bili teško bolesni. Po priči meštana gajio ga je otac, nakon što ga je kao malog majka napustila i preudala se.
Aleksa je, navode Knjaževčani, u poslednje vreme živeo sam u porodičnoj kući u kojoj su Sara i Mića živeli sa svojim sinovima i unukom. Od kako su se razboleli, često su boravili u svom selu u neposrednoj blizini Minićeva.
Aleksa je uhapšen i priznao je krivicu, izjavivši policiji da više nije mogao da se brine o njima.
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)