MALOLETNIK IZBODEN NA TRGU REPUBLIKE: Hitno prevezen na Urgentni

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

14. 01. 2024. u 07:22

NA Trgu Republike u Beogradu noćas u 01.03 sati nožem je uboden 17-godišnjak, koji je posle ukazane prve pomoći prevezen u Urgentni centar, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

МАЛОЛЕТНИК ИЗБОДЕН НА ТРГУ РЕПУБЛИКЕ: Хитно превезен на Ургентни

Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija

Najveći broj intervencija Hitna pomoć je imala zbog maloletnih lica u alkoholisanom stanju. Kao i svake noći u velikom broju su se javljali hronični bolesnici, najviše astmatičari, hipertenzičari, psihijatrijski i pacijenti sa malignitetima.

Tokom noći su dežurale 22 ekipe Hitne pomoći koje su intervenisale ukupno 113 puta, od toga 26 puta na javnim mestima.

BONUS VIDEO

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLANIRAM SVOJU SAHRANU Voditeljka o teškoj bolesti

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti

ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.

15. 06. 2025. u 21:19

Komentari (0)

NAKON KRAHA VEZE SA BASTIJANOM, SREĆU PRONAŠLA PORED MILIONERA: Ana nije prva koju je fudbaler ostavio zbog druge