OVO JOŠ NIJE VIĐENO NA NAŠIM DRUMOVIMA: Kamion-kamikaza na auto-putu u kontrasmeru!
BRZOM reakcijom policije večeras je, izvesno je, sprečena tragedija.

Foto: Novosti
Naime, na Instagramm stranici nsuzivo.rs objavljeno je kako šleper stoji na auto-putu, ali u kontrasmeru.
Reakcija policije bila je munjevita, pa su veoma brzo, pod rotacijama zaustavili terenca.
- Vozač kamiona u Novom Sadu na Bulevaru Evrope pokušao da se isključi na kontrasmer na auto-put. Policija ga je na vreme zaustavila - navodi se u postu.
Da je kamion nastavio u pogrešnom smeru, svaki sudar sa vozilima koja mu idu u susret bio bi koban, pa je izvesno da je tragedija sprečena. Dosad nije zabeležen slučaj da je kamion išao u kontrasmeru.
Zasad se ne zna kako se vozač kamiona našao na pogrešnom putu, a trenutno se obavlja kontrola vozača.
(Kurir.rs)
Preporučujemo

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

SRPSKA SNAJA IZ ZAMBIJE Opisala svoj prelazak u pravoslavlje: "U početku, neke stvari bile su mi ČUDNE"
PATRICIJA Kaunda iz Zambije pre nekoliko godina zaljubila se u mladića iz Srbije, a zbog njega se doselila u našu zemlju, pa čak i promenila veru.
02. 08. 2025. u 11:32
Komentari (0)