SRBI ŽRTVU NAMAMILI PREKO INTERNETA: Glumili da su seksualno zainteresovani za njega, pa ga likvidirali
SRPSKI državljani stari 20 i 26 godina koji su ubili muškarca (56) u Nemačkoj, upoznali su žrtvu preko interneta i platforme za upoznavanje.

Foto: EPA
Podsetimo, zločin se dogodio u noći između 14. i 15. januara u Remšajdu, Severna Rajna-Vestfalija u Nemačkoj.
- Žrtva je koristila sajt koji pruža usluge upoznavanja sa drugim muškarcima, a kasnije i sa seksualnim upoznavanjem pa su osumnjičeni to iskoristili i upoznali se s njim. Nakon dopisivanja i dogovora došli su kod njega u kuću - pišu mediji i dodaju:
- Osumnjičeni su te večeri prvo glumili da su zapravo seksualno zainteresovani za žrtvu, ali je to sve bio deo njihovog plana.
Prema navodima lokalnih medija, žrtva je ubrzo lišena života.
- Osumnjičeni su ubrzo brutalno ubili žrtvu i to u kupatilu kuće. Tom prilikom nanete su mu teške telesne povrede i to po glavi, ali za sada nije poznato da li su ga osumnjičeni udarili nekim predmetom ili je pretučen nasmrt - pišu tamošnji mediji.
Ubice iz Srbije su nakon zločina pobegle.
- Nakon što su ubili žrtvu pretresli su ceo stan kako bi pronašli novac i dragocenosti, pa su tako ukrali i mobilni telefon i novčanik. Pobegli su nakon ubistva i to smišljeno - navode mediji i dodaju:
- Sa lica mesta pobegli su u okrug Ajfel prvo peške, zatim taksijem i kasnije javnim prevozom nazad u Severnu Rajnu-Vastfaliju. Osumnjičeni su, dok su bežali, pokušali nekoliko puta da podignu novac sa bankomata sa ukradene kartice.
Uhapšeni Srbi, prema navodima lokalnih medija, prijavljeni su i žive na mestu gde su počinili zločin.
(Kurir)
Preporučujemo

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"DEFINITIVNO KRAJ!" Verica i Veljko saopštili konačnu odluku
MODNA kreatorka Verica Rakočević nedavno je proslavila 40 godina uspešnog rada.
17. 06. 2025. u 17:39
Komentari (0)