TEŠKA SAOBRAĆAJKA KOD ČAČKA: Zakucao se u mercedes i povredio četvoro ljudi
TOKOM popodnevnih sati u čačanskom naselju Trbušani dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj su povređene četiri osobe, među kojima je dvoje dece.
Foto SK
Svi povređeni su vozilom Hitne pomoći prevezeni u Opštu bolnicu u Čačku radi daljih pregleda i zbrinjavanja.
Prema prvim informacijama sa terena, u sudaru su učestvovala dva putnička vozila, marke BMW i mercedes.
(Telegraf)
BONUS VIDEO:
Drama u Orašcu: Bivši žandarm uhapšen zbog poziva na rušenje ustavnog poretka
Preporučujemo
SUDAR TRI VOZILA KOD KRUŠEVCA: Jedan teško povređen, drugi pobegao sa mesta nesreće
20. 02. 2026. u 12:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
"PREVIŠE JE LEPA, ŽELIM NjEN SKALP!" Brižit puca od ljubomore, žene vidi kao pretnju: "Neće doći u Jelisejsku palatu!"
UTICAJNI francuski novinar Florijan Tardif u svojoj novoj knjizi tvrdi da je Brižit Makron uverena da su sve žene potencijalne pretnje njenom braku, te da žele da zavedu njenog supruga Emanuela Makrona.
25. 05. 2026. u 11:20
Komentari (0)