POVREDIO SE TOKOM PROSLAVE ZAVRŠETKA ŠKOLE: Nesreća u Leskovcu, teško povređeni maturan prebačen u UKC Niš
Maturant Gimnazije u Leskovcu teško je povređen tokom proslave završetka srednje škole. On je tom prilikom zadobio prelom čeone kosti i krvarenje u mozgu, pa je iz leskovačke Opšte bolnice upućen u niški Univerzitetski klinički centar.
foto: I.Mitić
U bolnici u Leskovcu saznajemo da je u njenom Urgentnom centru obavljen pregled povređenog mladića i da je on, odmah posle dijagnostičkih procedura, hitno upućen na Kliniku za neurohirurgiju u Nišu.
Prema nepotvrđenim odnosno nezvaničnim informacijama, do nezgode je došlo nešto posle 11 časova, sticajem nesrećnih okolnosti i usled nepažnje na „pena zabavi“ održanoj povodom kraja školske godine, ali će tačne okolnosti utvrditi policija koja je obavila uviđaj na licu mesta.
Povređeni učenik je nakon pada i udarca glavom o pod kratko bio bez svesti, ali je ubrzo nakon toga mogao da komunicira. On se navodno žalio na vrtoglavicu, mučninu i glavobolju.
Preporučujemo
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)