IZGOREO MAGACIN, NIJE BILO POVREĐENIH: Požar u krugu firme na Temerinskom putu u Novom Sadu
U VELIKOM požaru koji je oko 16 časova izbio u krugu građevinske kompnije GAT na Temerinskom putu u Novom Sadu, nije bilo nastradalih ni povređenih ali je načinjena velika materijalna šteta.

Z. Grumić
U lokalizovanju i gašenju vatrom zahvaćenog magacina i drugog objekta bilo je angažovano više ekipa Vatrogasne brigade sa desetak vatrogasnih vozila a u pomoć su pristigla i vatrogasci dobrovoljnih vatrogasnih društava sa svojim vozilima kao i radnici firme i stanovnici okolnog naselja.
Uz pripadnike policije, na licu mesta bilo je i nekoliko vozila Hitne pomoći. Istraga će utvrditi uzrok tog požara.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

DRAMA - KARLEUŠA POTRESENA: "Duško mi je rekao da se ubijem, tako ću sprati ljagu sa porodice"
POP zvezda Jelena Karleuša, gostujući u jednoj emisiji, dotakla se jednog od najtežih perioda u životu i otkrila kako se porodica nosila sa pritiscima.
14. 06. 2025. u 16:52
Komentari (0)