NOVOSAĐANIN NA BICIKLU POTPUNO PIJAN: Policija u Južnobačkom okrugu za dan otrkila i sankcionisala 280 prekršaja
POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je, proteklog dana na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 280 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.

Foto: N. Živanović
Na ovo području, iz saobraćaja je isključeno šest vozača i jedno vozilo, a zadržana su dva vozača, jedan zbog ponavljanja ili nastavljanja vršenja prekršaja, a drugi zbog nasilničke vožnje.
Za nasilničku vožnju tereti se Novosađanin koji je vozio bicikl, sa više od dva promila alkohola u organizmu. Zadržani vozači biće privedeni sudiji za prekršaje.
U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga, odnosno Grada Novog Sada, dogodilo se šest saobraćajnih nezgoda, u kojima su četiri lica zadobila lake telesne povrede.

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO KRAJ: Kome je pripao dvorac u Beču? Razveli se Toni i Dragana
PEVAČICA Dragana Mirković i biznismen Toni Bijelić zvanično su se razveli nakon 25 godina brak.
30. 04. 2025. u 12:32
Komentari (0)